Petek Temizleme


Petek temizleme buluduğunuz ortamda bulunan peteklerin içindeki suyun devirdaim edememsindan dolayı gerekli ısıtma işlemini yerine getirememesidir. Bunun birçok nedeni olabilir; kireç,çamur,korozyon ve balçık dediğimiz suyun ilerlemesini ve akımın düzgün gerçekleşmesini engellemektedir. Böylelikle oluşacak ısı kaybı hem sizin için hemde cebiniz için zarara uğratacaktır.Petek temizliği ile bu sorunu gidermeniz gerekmektedir.


Petek Temizleme Nasıl Yapılır?


Kullandığımız üst düzey petek temizleme cihazları ile kombi petek temizliğini sağlıyoruz bunu gerçekleştirirken ilk önce sorununuzu anlamaya çalışıyoruz daha sonrasında yapacağımız ilk adım kombi petek temizleme olmaktadır.

Kombi petek temizliği ilk adımlarında


1) Kolarifer peteğinizin temizliğinde kullandığımız üst düzey cihazımızı takıyoruz.


2)Cihaz çalışımında peteğin içinde bulunan devirdaim özelliğini kaybettiren kireç,çamur,korozyon ve balçık gibi kirliliği özel kimyasal maddeler ile temizliyoruz.


3) Temizleme esnasında makinemiz içindeki kirlinmiş suyu boşaltıyor böylelikle kısa bir zaman içinde kalorifer petek temizliği bitiyor.

 

kombi petek temizligi- petek temizligi


Kombi ve Petek Bakımı


Kombi ve petek bakımı aslında oldukça önemlidir. Kışın ısınmanızda düşüklük ve gelen faturanızda yükseklik olmasını istemezsiniz.
Bu bakımdan gerekli aralıklarla kombi ve petek bakımınızı yaptırınız.Bu gerekli aralıklar nedir nasıl olmalıdır? Tavsiyemiz 6 ayda bir bakım yaptırmanızdır.Oluşabilecek arzalardan ve ısı kaybından sizi tek koruyacak olan kombi petek bakımıdır. Bu ısı kaybının nedeni tesisat içindeki suyun ısınmasından mütevellit oluşan yoğuşma yüzünden suda kirlenmeler gerçekleşir bir kış sezonu boyunca kombi ve petek temizliğinizi yaptırmadığınızı düşünürseniz kirlenen suyun gittekçe kireç tutması ve oluşan ısı kaybı artacak böylelikle ısı kaybının yoğunluğu yaşayacaksınız. Bir kış sezonunu daha ucuz bir maliyetle kapanmasını istiyorsanız profesyonel ve hızlı bir şekilde petek temizleme servisinden yararlanmalısınız

 

 Petek Temizlime Servisi


Petek temizleme servisi olarak beyoğlu petek temizleme servisi hizmetimizi İstanbul geneline taşıdık. Neler yapıyoruz:
Petek temizliğinde kullanılan kimyasal maddeleri 10 yıllık tecrübemizle özenle seçtik deneyimlerimizden kazandığımız bilgiler ile sırf ticari amaç güderek yapılan petek temizliği servisinde bulunan hizmetlerden üst plana çıkmayı başardık. Gittiğimiz her hizmette sunduğumuz servis hizmeti sadece ticari amaç gütmemekte kullanıcı ile görüşmemizde bilgilendirici konuşmalar yapmakteyız neyin nasıl olduğunu nelere dikkat edilmesini önceden alınacak önlemlerin neler olduğu konusunda bilgilendirmekteyiz. 


Petek temizleme servisi olarak beyoğlunda bulunan hizmetimiz hızlı ve güvenilir şekilde sunmaktayız. Gittiğimiz her ev,ofis ve ortamınızda yaşanan ısı kaybını üst düzey makine ve özenle seçilmiş kimyasal maddeler ile tesisatınızda yaşanan kireçlenme,kirlenme vb. Sorunlarınıza hızlı çözümler sağlamaktayız.Kullandığımız cihazlar ile bakımınızı hızlı ve titizlikle bitirdikten sonra sorununuzu çözmekteyiz.