BİZ KİMİZ ?


Firmamız Dünya Teknik Servis  Isıtma-Soğutma,Beyaz Eşya Sistemleri kuruluşudur. Servisimizin Kuruluşundan bu yana Beyaz Eşya gruplarının 14 yıllık tecrübemiz ile teknik servis hizmetlerini yapmaktayız. Isıtma-Soğutma ürün gruplarında bütün markaların bakım, onarım, aylık ve yıllık periyodik bakım hizmetlerini İstanbul'un her yerine yetişen hizmet kalitemiz ile müşterilerimize sunmaktayız. Bugün, Dünya Teknik Servis Olarak Endüstriyel Isıtma-Soğutma alanında İstanbul'da Kombi,Klima ve Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak lider olmayı kendisine ilke edinerek çalışmalarını sürdürmektedir. Teknolojik destekli Servis Anlayışını geliştirerek, Günümüzün gelişen ve büyüyen endüstriyel standartları doğrultusunda faaliyet alanını genişleterek Beyaz eşya grubuna bağlı olan diğer yardımcı sistemlere de servis hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir. Bizi diğer servisler’ den farklı kılan yanımız kombi,klima ve beyaz eşya grupları konusunda 7/24 Müşterilerine kesintisiz hizmet sunarak, yenilikçi kesintisiz ve minimum maliyetli servis anlayışını Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasına ulaştırılmasıdır. Sizleri Isıtma-Soğutma Beyaz Eşya Sistemleri projelerinizle alakalı danışmanlık hizmeti almaya davet etmekteyiz. Uzman Ekibimizle  ihtiyaçlarınızı belirleme konusunda sizlere yardımcı olacağız İhtiyaçlarınız için en doğru ve uygun çözümü sunmak bizim için öncelikli görevimizdir.

 

MİSYONUMUZ


Global gelişmeleri ve çevreci yenilikleri uygulayıp, teknolojiyi kullanarak çevreye saygılı çözümlerle sektörde yerini almaktır. Müşterilerin, güven ve takdirlerini dürüst ve özverili çalışma, kalite ve ekonomik çözümlerle kazanmak. Bütün müşterilerimize dünya standartlarında ürün ve hizmet ürüterek enerji ihtiyaçlarını belirlemek ve kaliteli bir hizmet vermektir.


DEĞERLERİMİZ


Klima Soğutma Satış ve Servis alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, teknolojik yenilikleri çevreye saygılı olarak uygulamak. Girişimci ruhumuzla sorunları en kısa zamanda çözmek. En önemlisi müşteri memnuniyetini öncelikli ilke olarak kabullenmek İşin ahlaki ve vicdani yönünü ön planda tutmak, dürüst ve ilkeli olmaktır.

Profesyonel alt yapıya sahip ve fark oluşturarak klima ve soğutma sektöründe “Tek Adres” olmaktır.